Zastavárna

Automobilová zastavárna přichází s nabídkou krátkodobé půjčky od 30 000 Kč do 100 000 Kč. Ale tato nabídka je pouze pro ty, kteří jsou vlastníkem auta, které nesmí být starší 7 let. Dále musíte být zapsáni jako vlastníky automobilu v technickém průkazu a auto nesmí patřit leasingové společnosti. Pokud tuto splňujete, můžete se stát našimi klienty.
Neváhejte a kontaktujte nás, automobilová zastavárna. Nejdéle do jednoho pracovního dne se začneme zabývat Vaší žádostí o půjčku. Naše půjčky jsou stvrzeny smlouvou, která vypovídá o převzetí záruky. Co znamená zastavení Vašeho automobilu.

Jsme velmi shovívavý

Chápeme, že jednou nezvládnete zaplatit včas splátku. Proto pro vás připravíme ještě jeden termín, ale pokud ani poté nezaplatíte, jsme nuceni zakročit! Děláme to tak, že Vaší záruku (automobil) nabídneme bazaru za nejvyšší možnou cenu a když se prodá, necháme si pouze tu částku, kterou nám dlužíte. A zbytek peněz Vám zastavárna vrátí na ruku. Řekněte sami, to je přeci spravedlivé. Nesnažíme se vydělávat na Vašich autech, pouze Vám chceme pomoci.